Svět bludišť

Na bludišti se stále něco děje!

Poté co jsme vysadili několik bludišť, pro nás začínají terénní úpravy celé plochy. Jako první přišel na řadu levandulový labyrint, kde bylo potřeba upravit všechny chodbičky, které vás zavedou až do samotného středu, protože po bahně by to opravdu příjemné nebylo.

Jistě si všichni pamatujete na to, jak jsme sázeli 2500 ks habrů. Ano, už tehdy jsme si mysleli, že to byla pořádná dřina, ale ta největší teprve přišla, protože bylo potřeba upravit stovky a stovky metrů chodbiček. A právě na tom nyní pracujeme, pokládáme různé fólie a zavážíme chodby štěrkem, aby vaše bloudění bylo co nejpohodlnější.

A co nás čeká dále? Musíme všechny bludiště propojit, aby cestování mezi nimi bylo co nejjednodušší, a aby toho nebylo málo, připravujeme pro vás nově palisádové bludiště a cihlové bludiště. Myslíme samozřejmě i na věci mimo bloudění, takže intenzivně pracujeme na tom, abychom již měli přivedenou elektřinu, a vy jste se mohli zejména v letních měsících pohodlně občerstvit!

Stále něco vymýšlíme, ale pokud byste i vy měli jakékoliv nápady tak sem s nimi! Můžete nám klidně poslat mail nebo napsat na FB či Instagramu, budeme za to rádi! Kukuřičná sezóna nám pomalu končí, ale už teď se můžete těšit na příští rok, protože nás čeká velkolepé otevření s většinou atrakcí!